روش های خرید از فروشگاه گل

خرید آنلاین از فروشگاه گل:

ما به همه بازدیدکنندگان سایت فروشگاه گل، خرید آنلاین را پیشنهاد می‌کنیم. در خرید آنلاین، سفارش‌های شما همگی بر روی سایت ثبت شده و بایگانی می‌شوند و چنانچه تخفیف‌های خاصی برای مشتریان فروشگاه گل در نظر گرفته شود، از آنها بهره‌مند خواهید شد.

خرید حضوری از فروشگاه گل:

اولین شعبه حضوری فروشگاه گل آبان ماه ۹۸ در تهران – خیابان مدنی – مجتمع تجاری و اداری پالمیرا افتتاح شد. مشتریان عزیزی که تمایل به خرید حضوری و دیدن کالاهای مختلف دارند می توانند جهت خرید به شعبه حضوری فروشگاه گل مراجعه کنند و نیازی به ثبت سفارش روی سایت قبل از مراجعه نیست. امکان تحویل حضوری سفارش ثبت شده روی سایت در شعبه حضوری وجود ندارد. 

نکات قابل توجه: 

– قیمت‌های سایت، قیمت نهایی نمی‌باشد و کلیه مالیات‌ها و هزینه‌ها در قیمت‌های سایت در انتهای صورتحساب لحاظ می‌شود و – خریدار مبلغ درج شده در سایت را می‌پردازد. اما ممکن است بنا به محل خریدار و فاصله از فروشگاه گل، ارسال محصول هزینه‌ای در بر داشته باشد.

– کلیه قابلیت‌های محصولات (مثل گوشی‌های تلفن همراه) از قبیل آنتن دهی ، بلوتوث ، وایرلس و … فعال بوده و نیاز به پرداخت هزینه جهت فعال‌سازی نیست.

– محصولاتی که گارانتی دارند، نیازی به پرداخت هزینه جهت ثبت و فعالسازی گارانتی ندارند. کد فعالسازی رجیستری گوشی های موبایل روی کارت گارانتی محصولات توسط شرکت گارانتی کننده درج می شود.

گارانتی و بدون گارانتی: 

محصولاتی که گارانتی دارند، دارای گارانتی رسمی و معتبرترین گارانتی می‌باشند و محصولاتی که گارانتی ندارند و یا نیازی به گارانتی ندارند، از یک هفته مهلت تست و ضمانت برگشت وجه برخوردار هستند.

X